Echo Admin
HomeRegisterTournamentsSchedules/ResultsForms/WaiversRulesAdult Ice Hockey Tournaments
Login
Schedules & Results
Return to Schedules & Results Main Page
Summer Invitational ECHO Cup at Mt. Pleasant Sportszone
July 25–July 26, 2020
Legend:Game Not CompleteGame Complete 
Saturday, July 25, 2020
Game#DivGame
Time
Home
LR
Home TeamHome
Score
Guest
Score
Guest TeamGuest
LR
Rink
114U AA7:30 AM Bulldawgz 6 Independents Blue
214U A8:10 AM Shockwave 9 Pharoahs 06 Blue
314U A8:50 AM Pharoahs 05 8 Pharoahs 12U Blue
414U A9:30 AM Inferno 9 Pharoahs 06 Blue
514U AA10:10 AM River Monsters 9 Bulldawgz Blue
614U A10:50 AM Pharoahs 05 7 Shockwave Blue
714U A11:30 AM Pharoahs 12U 10 Inferno Blue
814U AA12:10 PM Independents 11 River Monsters Blue
914U A12:50 PM Inferno 1 Shockwave Red
1014U A1:00 PM Pharoahs 06 6 Pharoahs 05 Blue
1110U1:30 PM Inferno 9 Rink Rat Patriots Red
1210U1:40 PM River Monsters 11 Nepa Outlaws Blue
1316U2:10 PM Shockwave 7 One Timers Red
1416U2:20 PM Inferno 8 Team PA 2004 Blue
1510U2:50 PM Rink Rat Patriots 4 Nepa Outlaws Red
1610U3:00 PM Inferno 8 River Monsters Blue
1716U3:30 PM One Timers 4 Team PA 2004 Red
1816U3:40 PM Shockwave 8 Inferno Blue
1910U4:10 PM Nepa Outlaws 10 Inferno Red
2010U4:20 PM Rink Rat Patriots 10 River Monsters Blue
2116U4:50 PM Team PA 2004 8 Shockwave Red
2216U5:00 PM Inferno 4 One Timers Blue
2310U Semi5:40 PM River Monsters 10 Inferno Red
2410U Semi5:50 PM Rink Rat Patriots 4 Nepa OutlawsOT Blue
25Adult6:20 PM Team PA 2003 4 DC Snipers Red
26Adult6:30 PM Danville Patriots 7 SK Ocelots Blue
2710U Final7:00 PM River Monsters 7 Nepa Outlaws Red
28Adult7:10 PM Landsharks 2 Country Puck CollectiveOT Blue
29Adult7:40 PM Inferno 5 Nateys Mateys Red
30Adult7:50 PM Shockwave 5 Titans Blue
31Adult8:20 PM NY Rollerbees 3 DSC Labeda Devils Red
32Adult8:30 PM Team PA 2003 3 Landsharks Blue
33Adult9:00 PM DC Snipers 6 Inferno Red
34Adult9:10 PM Nateys Mateys 8 Country Puck Collective Blue
35Adult9:40 PM Titans 2 Danville Patriots Red
36Adult9:50 PM DSC Labeda Devils 6 Shockwave Blue
37Adult10:20 PM SK Ocelots 3 NY Rollerbees Red
Sunday, July 26, 2020
Game#DivGame
Time
Home
LR
Home TeamHome
Score
Guest
Score
Guest TeamGuest
LR
Rink
3814U A8:00 AM Shockwave 9 Pharoahs 12U Blue
3914U AA/A8:10 AM River Monsters 8 One Timers Red
4014U AA/A8:40 AM Bulldawgz 6 Pharoahs 05 Blue
4114U AA/A8:50 AM Independents 8 Inferno Red
4216U Semi9:20 AM Team PA 2003 10 Inferno Blue
4316U Semi9:30 AM Shockwave 7 One Timers Red
4414U A Semi10:00 AM Inferno 7 Pharoahs 12U Blue
4514U AA Semi10:10 AM Independents 6 Pharoahs 06 Red
4614U AA Semi10:40 AM Bulldawgz 5 Pharoahs 05 Blue
47Adult10:50 AM OK Ocelots 2 Shockwave Red
48Adult11:20 AM Danville Patriots 4 Inferno Blue
4916U Final11:30 AM Team PA 2004 4 One TimersOT Red
5014U A Final12:00 PM Shockwave 5 Inferno Blue
5114U AA Final12:10 PM Bulldawgz 4 Pharoahs 06 Red
52Adult12:40 PM Landsharks 7 DC Snipers Blue
53Adult12:50 PM Titans 7 Nateys Mateys Red
54Adult1:20 PM Country Puck Collective 5 NY Rollerbees Blue
55Adult1:30 PM Team PA 2003 7 DSC Labeda Devils Red
56Adult Quarter A2:10 PM Landsharks 5 Nateys Mateys Blue
57Adult Quarter A2:10 PM Danville Patriots 4 Team PA 2004 Red
58Adult Quarter AA2:50 PM Inferno 5 DSC Labeda Devils Blue
59Adult Quarter AA2:50 PM SK Ocelots 4 Country Puck CollectiveSO Red
60Adult Semi A3:30 PM Shockwave 2 Team PA 2004 Blue
61Adult Semi A3:30 PM Titans 2 Landsharks Red
62Adult Semi AA4:10 PM DC Snipers 4 Country Puck Collective Blue
63Adult Semi AA4:10 PM NY Rollerbees 3 Inferno Red
64Adult Final A4:50 PM Shockwave 7 Landsharks Blue
65Adult Final AA5:30 PM DC Snipers 4 NY Rollerbees Blue
© 2020 ECHO Tournament Series